Κυριακή 28 Μαρτίου 2010

ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΗΤΤΑ, ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΠΙΚΡΑ

Παρά την σπουδαία εμφάνιση της ομάδας μας, χθες στο τσιμεντένιο γήπεδο του Καλαμιτσιου, ηττηθήκαμε με 1-0 με γκολ που δεχθήκαμε στο 7΄ μόλις λεπτό από ολιγωρία της άμυνας μας.
Ο ΑΟΦ ανέκαμψε και ειδικά στο 2ο ημίχρονο έκλεισε στο μισό γήπεδο την αντίπαλο αλλά χωρίς να μπορούμε να βάλουμε την μπάλα στα δίχτυα .
Συγχαρητήρια στα παιδιά που έπαιξαν με ψυχή και στα ίσα μια ομάδα, με πολύ καλούς και γρήγορους παίχτες με καλό προπονητή και αρκετά γυμνασμένη αφού κάνουν προπόνηση 3 φορές την εβδομάδα.
Δύσκολη η συνέχεια αλλά θα το παλέψουμε, μέχρι και μαθηματικά να πάψουμε να ελπίζουμε, αυτό ήταν και το μήνυμα της Διοίκησης που σύσσωμη ( Σαλμας θ. Λαχανας Γ. Κωστακος Δ. Ζήκας Ν. ήταν κοντά στα παιδιά και σ΄αυτό το ματς.